Slide Maso-Udeniny Podbrezova

Rodinná tradícia

Mäsiareň rodiny Rešutíkovcov

Mäsiareň v réžii Ivana Rešutíka bola založená už v roku 1992. Od roku 2008 pokračujeme v mäsiarenskej tradícii pod taktovkou Ľubice Rešutíkovej. Nájdete nás na Kolkárni v Podbrezovej.

 

Náš sortiment tvorí čerstvé bravčové, hovädzie aj kuracie mäso slovenského pôvodu, farmárska hydina, obľúbené údené výrobky, šunky, salámy, párkoviny overených výrobcov, doplnkový sortiment a dobroty pre štvornohých miláčikov.

Mäso nakupujeme zo slovenských chovov v ovise a delíme priamo na prevádzke. Dodávajú nám ho 2 – 3 krát do týždňa. V ovise znamená, že k nám dorazia celé bravčové polovice alebo hovädzie štvrte a polovice, a naši šikovní mäsiari delia, rozoberajú, porcujú. Presvedčte sa sami a cez okno z predajne nakuknite do našej chladničky.

 

Okrem maloobchodu sa venujeme aj zásobovaniu stravovacích zariadení a predajní s potravinami. Ak by na vašej prevádzke chceli ponúkať jedlá z čerstvého slovenského mäsa, kontaktujte nás na info@masiarenpodbrezova.sk a radi sa s Vami stretneme osobne.

Donáška domov

Ponúkame rozvoz mäsa a výrobkov

Utorky a štvrtky sme na cestách v okrese Brezno a rozvážame tovar aj priamo našim zákazníkom domov.

Minimálna hodnota objednávky je 30€.

Doprava 2,90€. Pri objednávke nad 70€ je doprava grátis.

Rozvoz prebieha v čase medzi 11:00 a 16:00.

Rozvážame do nasledovných obcí: Brezno, Čierny Balog, Hronec, Valaská, Osrblie, Podbrezová, Nemecká, Predajná, Jasenie, Brusno, Dolná Lehota, Horná Lehota, Bystrá, Mýto pod Ďumbierom.

Objednávky prijímame najneskôr deň vopred, telefonicky na čísle , 0908 146 186 / 048 645 1585.

Naše domáce produkty

100% Kvalita Slovenského pôvodu

Náš sortiment tvorí čerstvé bravčové, hovädzie aj kuracie mäso slovenského pôvodu.

Grilovacia domáca klobáska

6,99 €/kg

Tenká klobása v baraňom črievku vhodná na gril vyrábaná priamo u nás na prevádzke dva krát do týždňa. Zo slovenského bravčového mäsa a korenín, bez konzervantov a prísad. Pre celiatikov.

Svieža domáca klobása

6,50 €/kg

Tradičná svieža domáca klobása vyrábaná priamo u nás na prevádzke dva krát do týždňa. Zo slovenského bravčového mäsa a korenín, bez konzervantov a prísad. Pre celiatikov. Ideálna na pečenie v rúre.

Domáca plnená panenka

7,39€ / kg

Slovenská bravčová panenka plnená našou klobásovou zmesou. Pripravená priamo do rúry na pečenie. Bez konzervantov a farbív, zo slovenského mäsa. Pre celiatikov. Vyrábame na objednávku 2 krát v týždni.

Domáci plnený bôčik

5,49€ / kg

Slovenský bravčový bôčik plnený našou klobásovou zmesou. Pripravený rovno do rúry na pečenie. Bez konzervantov a farbív, zo slovenského mäsa. Pre celiatikov. Vyrábame priamo na prevádzke 2 krát v týždni.

Domáce plnené plece

5,69€ / kg

Slovenská bravčové plece plnené našou klobásovou zmesou. Pripravené rovno do rúry na pečenie. Bez konzervantov a farbív, zo slovenského mäsa. Pre celiatikov. Vyrábame priamo na prevádzke 2 krát v týždni.

Domáce plnené stehno

5,99€ / kg

Slovenské bravčové stehno plnené našou klobásovou zmesou. Pripravené rovno do rúry na pečenie. Bez konzervantov a farbív, zo slovenského mäsa. Pre celiatikov. Vyrábame priamo na prevádzke 2 krát v týždni.

Kontaktné Informácie

Pre Viac Informácií nás neváhajte kontaktovať

Mäso - Údeniny Ľubica Rešutíková
Kolkáreň 19, 976 81 Podbrezová

+421 908 146 186

Pondelok 7.00 – 12.00 Utorok - Piatok 7.00 – 17.00 Sobota 6.00 – 12.00

  • Ak máte radi kvalitné mäso, toto je pravé miesto pre Vás. Najlepšie mäsiarstvo v okolí.
  • Kvalitné mäso,vyrobky aj obsluha.
  • Dobré ceny, kvalitné výrobky a milý a ústretový personál. Určite sem ešte prídem nakúpiť nejaké dobroty 😉